Storm Casters

Storm Casters 1.0.3

Szaleńcza zabawa w lochach

Storm Casters to szalona i rewelacyjna gra typu dungeon-crawling

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Czarująca grafika
  • Wygodne sterowanie
  • Pełna wyzwań rozgrywka

Wady

  • Frustruje czekanie na możliwość ponownego przejścia poziomu

Bardzo dobry
8

Storm Casters to szalona i rewelacyjna gra typu dungeon-crawling

Idzie na burzę

Storm Casters przypomina nieco podrasowaną wersję Legends of Zelda. To zlokalizowana w lochach przygodówka, w której musisz przemierzać pełne zagrożeń pokoje najeżone kościotrupami, potworami i ghulami. Twoim celem jest wydostanie się z pomieszczenia, nim skończy się czas.

Oczywiście rozgrywka w Storm Casters to nie tylko bieganie dookoła i zmiatanie z powierzchni ziemi umarlaków (co samo w sobie i tak jest świetną zabawą). W trakcie wędrówki musisz gromadzić monety i zdobywać punkty doświadczenia, które możesz zużyć do zwiększenia swoich mocy lub zyskania większej ilości czasu na wydostanie się z lochów.

W grze kolekcjonujesz również karty, które pozwalają Ci skorzystać ze specjalnych umiejętności, mocy lub po prostu dają broń. Karty te mogą pomóc wydostać się z beznadziejnych sytuacji. Dodają również taktycznego elementu do rozgrywki, która bez tego – powiedzmy sobie szczerze – opiera się głównie na szaleńczym rozrywaniu wrogów na strzępy.

Storm Casters jest momentami bardzo trudny i możesz się znaleźć w sytuacji, gdzie mikropłatności uratują bohatera. Jeśli jednak nie brakuje Ci zwinności, możesz podążać przez poziomy bez zbytniego zagłębiania się w pokoje w celu zdobywania monet. Jedną z najbardziej frustrujących wad gry jest brak przycisku powtarzania planszy. Aby móc przejść dany poziom jeszcze raz, musisz się cofnąć do menu głównego i odczekać, aż Storm Casters załaduje planszę. Jest to dość denerwujące, zwłaszcza na trudniejszych planszach.

Do boju

System walki w Storm Casters jest jednym z najlepszych, z jakim miałem styczność w ostatnim czasie. Poruszasz się za pomocą wygodnych kontrolek znajdujących się pod Twoimi kciukami. Dodatkowo masz do dyspozycji przyciski do wypuszczania bomb i strzelania. To ostatnie jest ułatwione dzięki auto-celowaniu. Jednak jeśli lubisz wyzwania, możesz wyłączyć tę opcję.

Mechanika gry jest dobrze zrealizowana, a odgłosy wystrzałów dają niezwykłe uczucie satysfakcji, które dodatkowo wzmaga chęć gry w Storm Casters.

Czarująca grafika

Storm Casters zachwyca wizualnie. Jak można się było spodziewać po producentach Mega Jump i Mega Run!, gra obfituje w tuziny przeciwników, którzy jednocześnie wyglądają uroczo i groźnie.

Animacja jest płynna, chociaż na starszych urządzeniach, na przykład iPhonie 4, możesz napotkać występujące opóźnienia.

Szalona przygodówka

Storm Casters to czarujący dungeon crawler, który oferuje dostateczny poziom wyzwań, aby na pewien czas dostarczyć Ci znakomitej rozrywki.

Storm Casters

Download

Storm Casters 1.0.3

Opinie użytkowników o Storm Casters